fbpx

Kancelaria Radcy Prawnego Joanny Szabłowskiej od wielu lat zajmuje się dochodzeniem odszkodowań, głównie za szkody na osobie i mieniu poniesione w wyniku kolizji drogowych i wypadków komunikacyjnych, a także zadośćuczynień należnych pokrzywdzonemu w związku z wypadkiem i utratą zdrowia.

Pomagamy uzyskać należne odszkodowanie od firm ubezpieczeniowych w przypadkach odmowy wypłaty odszkodowania lub co niezwykle częste zaniżania ich wysokości. Wiemy jak poradzić sobie z niezasadnym żądaniem faktur/rachunków za naprawę pojazdu czy narzucaniem poszkodowanemu zakładu naprawczego, w którym ma, zdaniem firmy ubezpieczeniowej, naprawić pojazd. Obejmujemy pomocą klientów już od momentu powstania szkody do zakończenia procesu likwidacyjnego. Świadczone usługi obejmują nie tylko reprezentację w toku likwidacji szkody ale także podczas procesu sądowego aż do wypłaty należnego świadczenia. Współpracujemy z rzeczoznawcami, którzy rzetelnie i fachowo wyliczą należne odszkodowanie w przypadku szkody  na mieniu (szkoda pojazdu).

Pomoc z uzyskaniem odszkodowania

Oferujemy także skuteczną pomoc rodzinie zmarłego w wyniku wypadku w zakresie należnego jej zadośćuczynienia od sprawcy zdarzenia lub firmy ubezpieczeniowej.

Zapraszamy do współpracy.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej na temat odszkodowań zajrzyj na naszego bloga „warto wiedzieć”.

 

Prawnik Joanna Szabłowska - Odszkodowanie za kolizję drogową

ul. Gdańska 67/4, 85-005 Bydgoszcz, tel. 606 178 108. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług! Zadzwoń lub napisz »